Červenec 2011

News o.2 :)

31. července 2011 v 17:24 | Misheellka |  Deníček Mishel

News o.1 :)

30. července 2011 v 21:02 | Misheellka |  Deníček Mishel


Kůň pro western

30. července 2011 v 13:54 | Misheelka |  Western

Western

30. července 2011 v 12:34 Western
Disciplíny
Ostatní

30. července 2011 v 12:24 Ostatní
Vybavení- Anglie


Vybavení- Western


Doporučujeme

I´m sorry =/

26. července 2011 v 18:27 | Mishel |  Deníček Mishel
Ahoj, chci se omluvit, že jsem skoro týden nic nepřidala, ale doopravdy nemám čas. Mám připraveno pár článků z teorie, ale musím je nějáko zestručnit. Na koních teď máme plno práce. Máme novou kobylu tak sme jí museli projet, ale zase se prodá. Trénujeme na čundr takže každý den jedem na dlouho ven. Bohužel jedu na Belle :/ Snad zítra něco napíšu ale nevím, kdo mě chce zastihnout tak na FB ;) Většinou tam sem i když sem na koních, na mobilu ;)

ČPK

25. července 2011 v 8:50 | Darlos |  Fotky Darlos
Byla jsem na akci s kočáry a řemesli v ČPK. BYlo toho hodně, ale je to každý rok stejné... Jeli tam 2 koně z Heliosu, aby je moje kamarádka vyfotila v zámeském parku. Byli oblečení v barokním oblečení a tak. Tak sem se přidala. Viz fotky

19.7-20.7. 2011 :)

20. července 2011 v 17:31 | Misheellka |  Jezdecký deníček Mishel

Ahoj, v úterý jsme jeli na vyjížďku a ve středu jsme měli skokový trénink. Na vyjížďku jsem měla miláčka a na trénink Gorouše. Myslím, že koníci byli velmi snaživí, obětaví a hlavně rychlí :DFunny horses :D

19. července 2011 v 10:48 | Misheellka |  Videa s koňmi

Ahoj, mám dnes nějákou dobrou náladu. Ani nevím proč, ale musím se furt smát. Moje moc dobrá nálada mě navedla k hledání vtipných a zajimavých videí s koňmi a ještě ke sledování Partičky :D. Docela se u toho směji, někdy kroutím hlavou co to ty lidé vymyslí :D V celém článku jich pár najdete :)

Horses are my life :)

18. července 2011 v 19:52 Deníček MishelAhojte všichni! Posledních pár dní sem byla jen na koních, fotila jsem, jezdila atd... Včera jsem ovšem byla ve Vodním ráji v Jihlavě, znáte to někdo? :) Jezdím tam celkem hodně často páč to mám blízko a jiný aquapark tu není :/ Narazila jsem si v tobogánu zápestí když jsem se snažila se odrazit :D No v celém článku najdete nějáké ty zajímavosti :D Jináč ta fotka "tam nahoře" je velmi vystížná, aneb I love tractors :) :D


13.7. Ježdění :)

13. července 2011 v 18:12 | Mishel |  Jezdecký deníček MishelAhoj, dnes jsem si vzala Gorouška do ohrady páč ven se mi jít nechtělo. Jezdila jsem celkem asi 30min, protože v tomdle hicu kdy lítají hovada se snad ani jezdit nedá. Jezdila jsem na volnější otěži, občas dal hlavu dolu a šel pěkně. Nechtěla jsem aby se uhnal tak jsem obcválala na každou ruku jen párkrát a pracovala jsem spíše na přechodech krok-klus a zvykala jsem si na ten jeho pracovní klus. Skoro nikdo to nevysedí a když jo tak to s ním hází, chvílema i semnou to tak divně nadskakuje :D No a na něm mám odjet ZZVJ kde je drezura, tak uvidíme co se s tím dá dělat :D
V c. č jsou 3 fotky ze dneška, jsou vystřužené z videa tak promiňte ;)


Vyhodnocení zápisu :)

12. července 2011 v 19:39 | Misheelllka |  Deníček MishelAhoj, tak zase vás tu otravuji co? :P Né asi pohoda, našla jsem si čas na blog a udělala seznam Affs. No moc se vás nezapsalo, ale co no, takový je život i to blogování je takové, no divné a co s tím uděláme? Nic milé slečny :D
Jak vám šlapou koně? Já dnes ani jezdit nebyla, protože byl strašný hic tak jsme s majitelem prokecali asi 2 hodiny, ve čtvrtek nám přijedou kovbojové tak zajedem někam na vyjížďku asi... :) Jiank asi ještě týden to tu semnou budete muset vydržet, Darlos je totiž na tom kurzu tak doufám, že se vrátí celá a užije si to tam ;)
No nic no, v celém článku najdete vyhodnocení zápisu, napsala jsem všechny kdo se zapsali, kdo se nenapsal tak tam prostě není, a jestli tam chce být tak ať si napíše ;)


Pátek a Sobota s koníkama :)

11. července 2011 v 10:34 | Mishel |  Jezdecký deníček Mishel


Ahoj, v pátek a sobotu jsem jela na koně, jako každý jiný týden. Ovšem tyto dva dny byli jiné :) Jelikož byl hic tak jsme pokaždé skončili v rybníce a já doslova :D. V pátek jsme brali toho Jacka, ale nebrala jsem ho naštěstí já.Jinak Byl klidný a asi nic nezapoměl, až na to, že nepřešel louži či co to bylo a sedlání bylo trošučku akčnější. Ovšem více o těchto dnech v celém článku, fotky nemám a jsem ráda že jsem foťák nakonec ani nevzala :)7.7. - Plavení koňomutů :)

8. července 2011 v 10:49 | Misheelllka |  Jezdecký deníček Mishel

Ahoj, včera se toho na koních docela dost odehrálo. Přijela jsem tak ve 2 odpoledne a vše bylo hotové, za což jsem byla nesmírně vděčná jelikož v tomdle hicu něco dělat je šílené. Asi tak o půl čtvrté jsme vyrazli ven. Já si vzala toho malého černého koně, Gorana. Jelikož si na něm budu dělat licenci a pojedu na závody, tak si na něj musím zvyknout. Klus má jak šicí stroj :D To drncá a hrozně z toho bolí nohy. V celém článku najdete podrobnosti z vyjížďky :)Dotaz na vás :)

7. července 2011 v 10:21 | Misheelllka |  Deníček Mishel


Ahoj, mám dotaz... Bohužel mi po letech blogování přestala docházet inspirace co psát a přidávat. A proto se vás ptám co by jste zde chtěli :). Poslední dobou hodně fotím, takže pokud budete chtít můžu přidávat někdy i nějáké fotky. Chtěla bych těď někdy nafotit vyjížďku, ale ti naši lumpové to moc neusnadňují a nevydrží v klidu stát když fotím.
Za případné návrhy moc děkuji ;P
Jinak jak si užíváte prázdniny? Já už tedy fajn, nemocná tak nějáko nejsem. Měla jsem léčbu šokem, včera jsem si vyjela na vyjížďku a Gorouš si to tryskem namířil ke stáji po asi 1,5km louce. Naštěstí sem ho zastavila tak 100m od stáje strašně nadupanýho, nevím co ho to popadlo. Prostě vystřelil a já no nemohla zastavit a čuměli na mě lidi a řvali brzdi :D Já myslela že pojdu mám uplně odřený ruce protože to byla docela rvačka. Se zakousl do udidla a to je to nejjemější kůň na hubu :)
Jinak v c. článku najdete pár fotek mého bláznivého, ale moc chytrého psa. Asi se mu zase začnu věnovat na 100% jako když jsem ho připravovala na zkoušky.Ouu!

4. července 2011 v 11:53 | Misheelllka |  Deníček MishelAhoj, tak jak vám jdou koníci? U mě asi fajn, teď jsem tam nebyla mám angínu =/. Já se na to fakt můžu vykašlat :D
Asi takových 5 let jsem jí neměla. No ale co, snad to bude fajn a tento týden už na koně půjdu. Mějte se tu, jdu si uvařit čaj a ležet :/. Jináč TADY máte fotky z výběhu, Běle se nedivte za tu rovně ustřiženou kštici ale padá jí to do očí a kazí jí to ten zánět a tak je to tak divně ustříhlí. Jináč na rajčeti mám ještě fotky ze závodů a pak ještě nějáké kraviny tak se můžete mrknout a kdyžtak napište jaký koník a fotka se vám líbí nejvíce :) Pá ;)


Já se z toho zblázním...

1. července 2011 v 17:40 Deníček Mishel


Ahoj, ode dneška máme prázdniny. Vízo nic moc a nálada? Taky někde na bodu mrazu =/. Více v c.č.